Hakkımızda

 
1973 yılında AS POMPA SALKIM ünvanı ile Burhan - İ.Hakkı - Ünal SALKIM tarafından Adapazarı D-100 karayolu üzerinde Beşköprü mevkiinde kurulan firmamız 80 m² alanda BOSCH EFEP 375 A tezgah ile müşterilerine dizel yakıt pompaları ve enjektör ayarı konusunda hizmet vermeye başlamıştır.

1974 yılında BOSCH Dizel Servisi olmaya hak kazanmış ve hizmetlerini BOSCH'un aile terbiyesi içinde ve teknik desteğiyle daha da güçlü hale getirmiştir.

1990'lı yıllar AS POMPA SALKIM için atılım yılları olmuş ve mevcut makine parkını genişletmiş, ayrıca turboşarj bakım ve tamiri konusunda da hizmet vermeye başlamıştır. Bilgisayar destekli müşteri takibi başlatmış ve müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmuştur. Hizmet kalitesine BOSCH garantisinin yanısıra TÜRKİYE de bir ilke imza atarak TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi'ni de eklemiştir.

 

Her zaman ilkesi DAHA İYİ DAHA KALİTELİ HİZMET olan firmamız 15/05/1995 tarihinde bugünkü hizmet binasında 700 m² kapalı, 1000 m² açık alanda sosyal hizmetleriyle de faaliyetlerine devam etmektedir.
Servisimizde günümüz teknolojisine uygun son sistem ayar tezgahlarının yanı sıra her türlü elektronik kontrollü dizel yakıt pompalarının tamiri için Diagnostik kontrol sistemleri ile arıza teşhisi mevcuttur. Ayrıca turbo revizyon ve ses balans hizmeti ile her marka orijinal komple turbo ve yedek parçaları bulunmaktadır.